Влаштування
плоских порівель

покрівельними мембранами

Переваги

  При влашуванні плоских покрівель велику роль грає саме гідроізоляційний матеріал. Завдяки гідроізоляційним, термічним та механічним  властивостям, покрівельні мембрани завоювали покрівельний ринок плоских покрівель. Надійність цього матеріалу не викликає сумнівів при влашуванні плоских покрівель.

   Основу ПВХ мембран складає пластифікований ПВХ, а спеціальний пластифікатор забезпечує необхідну гнучкість матеріалу.  Армуюча сітка надає мембрані міцність та жорсткість. 

  Основу ТПО мембран складає термопластичні поліолефіни, армування сіткою з поліестеру чі склосіткою.

  ТПО мембрани на покрівлях можуть поєднуватись з бітумними матеріалами, а от для ПВХ мембран застосовується розділовий шар з геотекстилю.

  Всі ці якості роблять покрівельні ПВХ та ТПО мембрани поширеним покрівельним матеріалом для  плоских покрівель з невеликим ухилом. Гарантійний термін для ПВХ та ТПО мембран від 10-ти до 50-ти років, в залежності від виробника. Покрівельні мембрани випускаються по всьому світі і в Україні теж є власне виробництво.

Зі своєї практики на своїх об’єктах ми користуємося ПВХ та ТПО покрівельними мембранами Sika виробництва Швейцарія, Bauder та Renolit виробництво Німеччина, Fatrafol виробництво Чехія, Ruvitex виробництво Болгарія, Monarplan FM виробництва Польша, Tetto виробництво Україна.

Всі покрівельні мембрани мають великі переваги перед евроруберойдом та іншими іноваційними покрівельними матеріалами. 

  Плоскі покрівлі з ПВХ та ПТО мембран служать довго та надійно, але не мало залежить від якісного монтажу.

  Монтаж плоскої покрівлі має бути виконаний за технологією з дотриманням рекомендацій виробника.  Листи мембрани зварюються за допомогою спеціальних ручних фенів, або зварювальних машини. Така технологія забезпечує високу надійність швів, цілісність і абсолютну герметичність покриття. За допомогою даної технології,  укладати покрівельну мембрану можна практично в будь-який час року.  Це дуже зручно, особливо для бюджетних організацій.

  Наші покрівельні фахівці за багато років роботи докорінно освоїли цю технологію і виконують влаштування та ремонт плоскої покрівлі якісно, надійно та в обумовлені терміни.

  Даний вид робіт має здійснюватися професійними працівниками, які пройшли відповідні курси навчання у виробника.

  Наша компанія спеціалізується на покрівлях, і серед інших видів робіт, виконує монтаж ПВХ, ТПО мембран по Києву та Київській області, ми с радістью скомлектуємо весь матеріал та зробимо влаштування Вашої плоскої покрівлі.

 Крім знань технологій і досвіду роботи для якісного монтажу ПВХ мембрани знадобляться вузькоспеціалізовані інструменти та засоби.  Деякі недоліки з’єднань, виконаних неякісно або не професійним обладнанням, можуть проявитися вже наступного сезону і привести до розгерметизації швів з усіма витікаючими наслідками.

Важливо!

Кожна покрівля є індивідуальною.

Всі роботи та матеріали розроховуются при огляді фахівцем.

Зателефонуйте чи запишиться на огляд Вашої покрівлі.

Гарантія на виконані роботи 10 років

×
Дякуємо, що звернулися до нас!
Зворотній дзвінок