Монтаж скатних покрівель

МЕТАЛОЧЕРЕПИЦЯ, БІТУМНА ЧЕРЕПИЦЯ, КЕРАМОЧЕРЕПИЦЯ, МЕМБРАНА ПОКРІВЕЛЬНА

        Будівництво покрівлі дуже важлива справа яка вимагає знання технологій і досвіду в покрівельних роботах.
Якщо Ви, починаєте монтаж скатної покрівлі та хочете багато років не думати про її ремонт треба мати чимало досвіду та знати немало дрібниць.
У будівництві як і в усьому є певна послідовність та порядок, ні в якому разі до початку покрівельних робіт не виконуйте внутрішні роботи в приміщенні, та не робіть фасадних робіт. Покрівля монтуєтся відразу після монтажу несучих стін і ніяк по іншому.
     Перед монтажем скатної покрівлі слід знати послідовність усіх покрівельних та допоміжних робіт, по-перше покрівельні матеріали повинні бути якісними, монтаж покрівлі повинні виконувати професіонали. В іншому випадку відповідати за неякісний монтаж, буде просто нікому.  Переробляти завжди дорожче.

Про ціни:

На покрівельному ринку є чимала конкуренція, і Ви самі розумієте що можливо знайти найдешевшу ціну яка буде дуже цікава, але за дуже дешево не получаєєтся дуже якісно, клієнт не завжди розуміє всі нюанси та деталі всіх робіт, а якість матеріалів можливо перевірити тільки з власного досвіду. Тому ми пропонуємо  не робити екперементи зі своєю покрівлею – це виходить дорожче і по часу і по коштам.

Наша компанія дає гарантію на всі виконані роботи 10 років, має досвідчиних спеціалістів покрівельників, які в стислі терміни та за зрозумілу ціну зроблять монтаж скатної покрівлі, з якісного матеріалу, та з конструкцією яка може бути плоскою, двоскатною, чотирьох скатною, з мансардою чи без неї, вибирати Вам.

Після заміру та розрахунку, Ми надамо Вам кошторис з переліком усіх видів робіт та матеріалів.
Гарантуємо Вам конкурентну ціну на матеріали та роботи.
На всі виконані роботи надаєтся гарантія з послідуючим обслуговуванням.

roof with ceramic tiles

Завжди раді співпраці!