Гідроізоляція каркасних будинків

    При будівництві каркасного будинку кожний ставить собі питання якою та з яких матеріалів може бути гідроізоляція плоскої покрівлі. Виходячи з власного досвіду та досвіду освідчиних фахівців, відгуків задоволених кліентів та багатьох відгуків на будівельних форумах хітілось би зупинитись на гідроізоляційних полімерних мембранах, найкращого на сьогоднішній день гідроізоляційного матеріалу для плоских покрівель, нашою компанією вже зроблено більше 250 000м.кв. плоских покрівель, експлуатованих, зелених та баластних не рахуючи терас та баконів, матеріал з якого виробляются гідроізоляційні мембрани бувають двох типів це ПВХ та ТПО, всі мембрани армовані та мають захосний шар від ультрофіолету, різниця полягає в компонентах з яких виробляются  гідроізоляційні мембрани. ПВХ мембрани виробляються з полівінілхлориду з добавкою різних компонетів, сам матеріал досить м’ягкий та підходить для більшості покрівель, навіть непрофесійні покрівельники працюють з ним досить успішно, мембрана легко спаюється ручним феном.
  ПВХ мембрану виробляють навіть в Україні, але більшість виробників знаходятся в европі.
  ТПО мембрани виробляются з поліолефіну та різними добавками, яких може бути більше 200, вони підходять для різних типів плоских покрівель влючаючи баласну, екологічні, тримають більше навантаження, мають захистний шар від ультрофіолету, монтуются важче, спаюються на низких температурах і багото майстрів відмовляются з ними працювати, хоча матеріал має набато вищу гарантію ніж ПВХ, та становить від 30 до 50 років. Виробники ТПО мембран знаходятся в европі та америці, на нашому ринку представлені компанія Bauder, Sika, Flagon.

   Ми працюємо з обома видами покрівельних мембран та маємо професійний досвід в влаштуванні плоских покрівель тому на сьогодні віддаємо перевагу ТПО мембранам за іхню витримку та ціновий діапазон.

   Для каркасного будинку покрівельна мембрана це найкращий варіант гідроізоляції який є економічно вигідним та надійним. При влашуванні плоских покрівель наша компанія надає гарантію на всі роботи 10 років, а це означає що матеріал є надійним.

  Нижче наведемо декілько прикладів гідроізоляції каркасних будинків. Монтаж виконувався на покрівлях які вже мають розуклонку.

Якщо ви будуєте будинок і вам потрібна надійна гідроізоляція покрівлі з гарантією, звертайтесь, будемо раді допомогти.

Ви можете придбати ТПО та ПВХ меммбрани з нашого складу

     Якщо ви маєте свою бригаду покрівельників та робите покрівлю своїми силами ми пропонуємо взяти в аренду зварювальний автомат для ПВХ та ТПО мембран з нашим оператором. Таким чином ви зможете зекономити, ми надаємо гарантію на шви які ми спаюємо, а Вам непотрібно купувати дороге обладнання та обслуговувати його.

Завжди раді новому співробітництву
[forminator_form id="1491"]
×
Дякуємо, що звернулися до нас!
Зворотній дзвінок