Монтаж плоских покрівель

 ПВХ та ТПО мембранами 

Переваги покрівельних мембран

Монтаж плоскої покрівлі приватних будинків ПВХ та ТПО мембранами

   Практичність основа любої справи, тому при влаштуванні плоскої покрівлі ПВХ та ТПО мембрани займають перше місце серед інших покрівельних матеріалів.

  Завдяки гідроізоляційним, термічним та механічним  властивостям, покрівельні мембрани завоювали покрівельний ринок плоских покрівель. Надійність цього матеріалу не викликає сумнівів, а швидкість монтажу займає перше місце.

   Основу ПВХ мембран складає пластифікований ПВХ, та спеціальний пластифікатор який забезпечує необхідну гнучкість матеріалу  навіть при низьких темпиратурах.  Армуюча сітка надає мембрані міцність та жорсткість на пошкодження та розрив. 

  Основу ТПО мембран складає термопластичні поліолефіни, армування сіткою з поліестеру чі склосіткою.

  ТПО мембрани на покрівлях можуть поєднуватись з бітумними матеріалами, а от для ПВХ мембран застосовується розділовий шар з геотекстилю.

  Всі ці якості роблять покрівельні ПВХ та ТПО мембрани поширеним покрівельним матеріалом для  плоских покрівель з невеликим ухилом. Гарантійний термін експлуатації для ПВХ та ТПО мембран складає від 10-ти до 50-ти років, в залежності від виробника. Покрівельні мембрани випускаються по всьому світі і в Україні теж є власне виробництво ПВХ мембран.

  Плоскі покрівлі з ПВХ та ПТО мембран служать довго та надійно, але не мало залежить від якісного матеріалу та кваліфікованого монтажу.

  Монтаж плоскої покрівлі має бути виконаний за технологією з дотриманням рекомендацій виробника.  Листи мембрани зварюються внахлест за допомогою спеціальних ручних фенів, або зварювальних машини. Така технологія забезпечує високу надійність швів, цілісність і абсолютну герметичність покриття. За допомогою даної технології,  укладати покрівельну мембрану можна практично в будь-який час року.  Це дуже зручно, особливо для бюджетних організацій.

  Наші покрівельні фахівці за багато років роботи докорінно освоїли цю технологію і виконують монтаж плоскої покрівлі якісно, надійно та в обумовлені терміни.

  Даний вид робіт має здійснюватися професійними працівниками, які пройшли відповідні курси навчання у виробника.

  Наша компанія спеціалізується на комплексному будівництві, Ми виконаємо монтаж ПВХ, ТПО мембран по Києву та Київській області, та скомлектуємо весь матеріал для Вашої покрівлі.

Ми маємо всі вузькоспеціалізовані інструменти для пайки покрівельних мембран.  Деякі недоліки з’єднань, виконаних неякісно або не професійним обладнанням, можуть проявитися вже наступного сезону і привести до розгерметизації швів з усіма витікаючими наслідками.

Ціни на покрівельні матеріали  в нашому магазині

Ціни на роботи та приклади в інших розділах сайту.

Кожна покрівля є індивідуальною!

Всі роботи та матеріали розроховуются при огляді фахівцем.

Гарантія на виконані роботи 10 років

×
Дякуємо, що звернулися до нас!
Зворотній дзвінок